אודותינו

אתר Motodeal נולד בעקבות המחאה החברתית של קיץ 2011, מתוך ההבנה שמכונית חדשה ובטיחותית היא לא מותרות, אלא מוצר צריכה שאמור להיות נגיש לכולם.

ב-Motodeal כוח הקניה בידיים שלכם.
בתום עבודת שטח יסודית שבוצעה ע"י יזמי האתר, נוצרה מערכת קשרים עסקיים בין Motodeal לחברות הרכב הגדולות בישראל. קשרים אלו, בשילוב כוח הקניה העצום שצבר האתר בשנותיו הראשונות, הפכו אותו לגורם משמעותי ומשפיע בשוק הרכב הישראלי שמאפשר לכם הצרכנים לקבל לרכוש רכב עם 0 ק"מ חדש בהנחה משמעותית.

עם Motodeal כולם מרוויחים.
סוד הצלחתו של אתר Motodeal טמון בעובדה שכל המשתמשים בו, מרוויחים! עם  Motodeal אתם נהנים ממגוון הזדמנויות לרכב חדש לחלוטין, במחיר אטרקטיבי ונמוך משמעותית ממחיר השוק ואילו היבואנים, הסוכנויות וחברות הליסינג, נהנות מכלי שיווקי אפקטיבי לרכבים שבמלאי.

MOTODEAL. בטוח שבחרתם נכון.
כל היבואנים, הסוכנויות וחברות הליסינג שרכביהן מופיעים באתר, נבחרו בקפידה, כך שהעסקאות המתבצעות באתר בטוחות לחלוטין. כל הרכבים המוצעים לרכישה הם חדשים לגמרי, אתם קונים רכב 0 ק"מ חדש מהנילונים! בנוסף, האתר נבנה בשקיפות מלאה, כדי שתוכלו לעיין במפרט המלא של כל דגם המוצע למכירה, בתנאי התשלום, בזמן האספקה ובפרטי האחריות ולקבל החלטה מושכלת, בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

יש לכם שאלה? אנחנו כאן בשבילכם

 

 

כתבו עלינו : 

3/4/18 gear : לחץ כאן

12/2/2018 YNET : לחץ כאן 

wheel 26/1/14 : לחץ כאן

globes 29/10/13 :  לחץ כאן

mako 29/10/13 : לחץ כאן

wheel 1/9/13 : לחץ כאן

TheMarker 3/9/12 :  לחץ כאן